Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / 444 6 183

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hakkımızda

Firmamız 18 yıldır KONYA Gayrimenkul Sektörünün önemli bir kurumsal aktörü olmuştur.
 
Yılların getirdiği kurumsal kimliğimiz ve yönetim anlayışımız gereği, Konyada gayrimenkul sektörünü takip edip iş anlayışımızı buna göre şekillendirdik. 
 
Örneğin alıcı ile satıcıyı karşılıklı bir araya getirip pazarlık imkanı sunabilmek ve bizde bu pazarlığın içerisinde alıcı ve satıcının belirli bir rakamda anlaşmasını sağlamaktayız. Firmamız uzun yıllarda getirdiği marka değeri ile gayrimenkul sektöründe standartları daima yukarıya çekecek bir yönetim anlayışına sahiptir. 
 
Güvenilir,istikrarlı vizyonumuzla geldiği noktada hızlı büyümesini sürdürmek amacıyla 2. Şubesi ile müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek için tüm teknolojik imkanlarımız ve yenilenen araç filomuzla hizmet vermekteyiz. 
 

SAYGILARIMIZLA 


Misyonumuz

Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak. İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak. Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek. Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak. Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak. Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek. Reklamlara, tabelalara, duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.


Vizyonumuz

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır. Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir. Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız. Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.


Kalite Politikamız

Toplumun mutluluğunu esas, markamızın gelişimini amaç, müşteri memnuniyetini hedef alarak ilerlemek, Tüm personelimizin bilinçli ve sorumlu çalışması ile Kalite anlayışımızın gereklerini yerine getirmek, devamlı uygunluğumuzu ve yeterliliğimizi kontrol ederek etkinliğimizi sürekli iyileştirmek,Gücümüzün kaynağı olan çalışanlarımızın bilgi ve deneyimine sürekli eğitim süreçleriyle destek olarak ve motive ederek, bireysel gelişim ve memnuniyet istikrarını sağlamak,Daha etkin, verimli iş sonuçlarının kısa sürede elde edilebilmesi ve sürekli iyileştirilebilmesi için tüm faaliyetleri proses yaklaşımıyla değerlendirmek, Gelişen bilim ve teknolojiyi takip ederek yine müşterilerimizin memnuniyeti için karşılıklı faydaya ve güvene dayanan iş ilişkileri kurmaktır. Şirketimiz Toplam Kalite Yönetimi ve onun esası olan ?bireyin gelişimi toplumun gelişimidir? anlayışı içinde, Karatay Emlak Hizmetleri olarak hep birlikte inançla çalıştığımız ve ilerlediğimiz sürece başarıya ulaşacaktır. Küreselleşen pazarın değişiminde gelişime odaklanan Kalite Politikamıza, Karatay Emlak Ailesi? nin benimseyerek katılımını ve katkılarını, istikrarlı ve başarılı geleceğimizin teminatı olarak kabul ediyoruz.


Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 444 6 183

Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır. |        Tekin Tasarım