Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / 444 6 183

Adliye Şubemiz Açılmıştır

Anasayfa Yazılar Adliye Şubemiz Açılmıştır
Sevdiklerinizle Paylaşın

Adliye Şubemiz Açılmıştır

Sevgili Dostlar,


Büyümenin, gelişmenin ve yeniliklerin heyecan verici adımlarını hep birlikte atmaya devam ediyoruz! Büyük bir mutluluk ve gurur ile sizlere duyurmak isteriz ki, ailemize bir yenisini daha ekledik! Yeniliklerin şehri Konya'da yeni şubemizin, Adliye Şubemizin kapıları siz değerli müşterilerimize açıldı.


Bu yeni adım, bizim için sadece bir şube açmak değil, aynı zamanda sizlerle daha yakın, daha samimi bir ilişki kurma fırsatıdır. Sizlerin desteği ve güveniyle her geçen gün büyüyen markamızı, yeni şubemizle daha geniş kitlelere ulaştırma heyecanı içindeyiz.


Yeni şubemizde, aynı kalite ve hizmet anlayışımızı sürdürerek, sizlere en iyi deneyimi sunmak için hazırız. Sıcak ve samimi ortamımızda, güleryüzlü personelimizle her zaman olduğu gibi sizi karşılamaktan büyük mutluluk duyacağız.


Siz değerli müşterilerimizin desteğiyle bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. Yeni şubemizin açılışıyla birlikte, sizleri aramızda görmekten ve sizi ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.


Yeniliklerle dolu bu heyecan verici dönemde bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. Sizleri, sevdiklerinizle birlikte yeni şubemize bekliyoruz!


Sevgi ve Saygılarımızla,


KARATAY EMLAK YATIRIM Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 444 6 183

Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır. |        Tekin Tasarım